Ostatní

Bude hrát Emma sama sebe v "End of the World"?

2. května 2012 v 15:09 | Mia
Emma Watson byla ohlášena jako herečka v novém filmu "The End of the World", ve kterém by měla ztvárnit sama sebe! Emma měla nyní hrát ve filmu "Your Voice in My Head", jehož natáčení bylo naplánované nyní na jaro, ale objevují se zprávy o tom, že se Warner Bros opozdilo s produkcí.

Emma by tedy mohla být volná pro tento nový, komediální, apokalyptický film, v němž množství herců (kteří hrají taktéž sami sebe) zjišťuje, že uvízli v bytě amerického herce Jamese Franca v Los Angeles, při blížící se apokalypse.

Mezi Emminými budoucími kolegy by tedy mohli být např. James Franco, Jonah Hill, Jay Baruchel, Danny McBride nebo Craig Robinson. A film by měli režírovat komik Seth Rogen a Evan Goldberg.

Dalším hercem pro tento film by mohl být Michael Cera a producenti si přejí obsadit také Rihannu, která by taktéž hrála za sebe, avšak prozatím nepotvrdila svoji účast na tomto projektu.

Zda bude Emma opravdu součástí "The End of the World" si můsíme ještě počkat, ale jeho natáčení nejspíš začalo už v dubnu v New Orleans a mělo by končit 3. července.

Poslední nominace pro HP na MTV Movie Awards

2. května 2012 v 14:49 | Mia
Dnes bude otevřeno hlasování pro nominované letošního ročníku MTV Movie Awards 2012, kde "Harry Potter a Relikvie smrti - část 2" a jeho herci získali dohromady šest nominací! Předávání cen proběhne 6. června v Los Angeles, CA a sama Emma Watson je nominována v kategorii "Nejlepší herečka"! Hlasovat můžete po zaregistrování zde.

Veškeré nominace:

Nová videa

17. dubna 2012 v 18:39 | Mia
Máme tu další nová dvě videa! Nejprve záznam koncertu Florence + The Machine na festivalu Coachella, konkrétně písnička "What The Water Gave Me" a Emma je vidět průběžně skoro celou dobu v pozadí, ve své bundě s kožíškem. Druhé video je z nějaké čínské televize, která včera do svého pořadu zařadila část o Emmě a jejím příteli. Začíná to na 5:30, ale to jsou prakticky pouze fotky z koncertu Radiohead, ale potom na 6:25 je pár záběrů s Emmou z natáčení filmu "The Bling Ring" z minulé středy.

Video z únorové Lancôme Pre-BAFTA party!

16. dubna 2012 v 16:39 | Mia
Lancômeworldwide zveřenilo nové video z hotelu Savoy v Londýně, v nemž, jak dávno víme, už 10. února 2012 hostila Emma s Lancômem Pre-BAFTA koktejlovou párty s tématem růží. Ve videu je Emma vidět od 0:57 do 1:35.

I love a few...

10. dubna 2012 v 21:29 | Mia
Krásný večer přeji. :)
Poslední dobou trávím velmi často na youtube a dnes jsem našla krásný video na můj nejoblíbenější pár z HP.
Můžete hádat, který pak to je. :D
*
Ano! Blahopřeji těm, kteří typli Dramione! :D
Toto video je opravdu krásné a těm, kteří mají rádi tento pár, vřele doporučuji. ;)

Já se s Vámi loučím, a přeji dobrou noc. :)

David Yates o Emmě v '' Your voice in my head ''

30. března 2012 v 16:29 | Mia
Včera v Leavesden Studios v Anglii proběhla tisková konference s několika herci, producenty a režisérem Potterovek, před nedělním otevřením studií veřejnosti. Jak víme, David Yates, bude v budoucnu točit film s názvem "Your Voice in My Head", který bude natočeý podle stejnojemnné knihy od britské spisovatelky, Emmy Forrest, a Emma Watson by si v něm měla zahrát hlavní roli. Kniha je o dívce, která sebepožkozuje a chystá se i spáchat sebevraždu, ale pomůže jí newyorský psychiatr, který ale umírá na rakovinu. Podle informace, která se objevila před několika dny, bude tohoto psychiatra (Dr. R) hrát americký herec Stanley Tucci.
Yates včera řekl, že by v této roli opravdu rád viděl Emmu, prý je pro ni perfektní, a že ona sama je tímto projektem nadšená! Podle jeho názoru má v sobě rozhodně velký talent, ale prozatím nedostala takovou roli, kterou by ho ukázala.
 
 

Reklama