Květen 2012

Bude hrát Emma sama sebe v "End of the World"?

2. května 2012 v 15:09 | Mia |  Ostatní
Emma Watson byla ohlášena jako herečka v novém filmu "The End of the World", ve kterém by měla ztvárnit sama sebe! Emma měla nyní hrát ve filmu "Your Voice in My Head", jehož natáčení bylo naplánované nyní na jaro, ale objevují se zprávy o tom, že se Warner Bros opozdilo s produkcí.

Emma by tedy mohla být volná pro tento nový, komediální, apokalyptický film, v němž množství herců (kteří hrají taktéž sami sebe) zjišťuje, že uvízli v bytě amerického herce Jamese Franca v Los Angeles, při blížící se apokalypse.

Mezi Emminými budoucími kolegy by tedy mohli být např. James Franco, Jonah Hill, Jay Baruchel, Danny McBride nebo Craig Robinson. A film by měli režírovat komik Seth Rogen a Evan Goldberg.

Dalším hercem pro tento film by mohl být Michael Cera a producenti si přejí obsadit také Rihannu, která by taktéž hrála za sebe, avšak prozatím nepotvrdila svoji účast na tomto projektu.

Zda bude Emma opravdu součástí "The End of the World" si můsíme ještě počkat, ale jeho natáčení nejspíš začalo už v dubnu v New Orleans a mělo by končit 3. července.

Poslední nominace pro HP na MTV Movie Awards

2. května 2012 v 14:49 | Mia |  Ostatní
Dnes bude otevřeno hlasování pro nominované letošního ročníku MTV Movie Awards 2012, kde "Harry Potter a Relikvie smrti - část 2" a jeho herci získali dohromady šest nominací! Předávání cen proběhne 6. června v Los Angeles, CA a sama Emma Watson je nominována v kategorii "Nejlepší herečka"! Hlasovat můžete po zaregistrování zde.

Veškeré nominace: