Duben 2012

Intervium z premiéry 'Struck by Lightning' na TFF

29. dubna 2012 v 13:39 | Mia |  Rozhovory
Díky stránce WU.blogspot.com si níže můžete přehrát první intervium s Emmou z premiéry filmu Struck by Lightning, které se zúčastnila minulou sobotu na newyorském filmovém festivalu Tribeca!
Zdroje: youtube.com + emmawatsonfan.net


Základní informace

29. dubna 2012 v 11:56 | Mia |  PB - Základní informace
Originální název: The Perks of Being a Wallflower
Žánr: Drama, Romantický
Rok: 2012
Země: USA
Režie: Stephen Chbosky
Role: Samantha (Sam)
Délka filmu: neznámá
POPIS
Americký herec Logan Lerman (Percy Jackson - Zloděj blesku, Tři Mušketýři aj.) ztvárnil hlavní postavu chlapce jménem Charlie, plachého a nepopulárního teenagera, který popisuje svůj život v sérii anonymních dopisů, ty poté posílá lidem, které vůbec nezná. Charlie zkoumá složitou dobu dospívání, včetně introverze, sexuality, homosexuality, drog i zneužívání. První dopis Charlie posílá v době před svým nástupem na střední školu. Tam poznává a seznamuje se s novými přáteli, Sam a jejím nevlastním bratrem Patrickem, najde si první přítelkyni, ale tajně je, jako už od první chvíle, stále zamilovaný do zelenooké Sam. Celý příběh se odehrává v Pittsburghu, během let 1991 a 1992.
EMMINA POSTAVA - SAMANTHA
Emma v tomto filmu vystoupí v roli Charlieho první lásky Sam, která studuje na jedné z místních středních škol, v posledním ročníku. Po štřední byla přijata do letní přípravky a na podzim roku 1992 nastoupí na Penn State, kam chodí i Charlieho bratr.
HERECKÉ OBSAZENÍ
Logan Lerman (Charlie)
Nina Dobrev (Charlieho sestra Candace)
Zane Holtz (Charlieho bratr)
Ezra Miller (Patric)
Mae Whitman (Mary Elizabeth)
Paul Rodd (Bill)
Nicholas Braun (Derek)
Johnny Simmons (Brad)
Rick Dawson (Tough Junior)
Kate Walsh (matka)
Adam Hagenbuch (Bob)
Reece Thompson (Craig)
Emily Marie Callaway (Smart Ass Freshman)

I'm back, honeys!

24. dubna 2012 v 14:29 | Mia |  Píši...
Ano, ano, jsem zpátky! :) Né, že bych pozastavila, ale přeci jsem tu dost dlouho nebyla.
Konečně je to za mnou! Ještě počkat na výsledky a je to! Prosím, držte mi palce! :D

Nepřidala jsem žádný článek a stejně tu bylo 30 lidí! Opravdu mě to těší. :)
Affs, jsem zpět tak se těšte! :D
Táák, konec kecání a jdu se pustit do práce!
Čůs děcka! :)
* Tu písničku miluju! :DHelp! It's coming!

19. dubna 2012 v 18:19 | Mia |  Píši...
Ahoj! Vím, tento týden nejsem moc aktivní, ale myslím, že důvod znáte. Jelikož jsem v devítce, tak se mi blíží přijímačky. Proto nemůžu většinu svého času trávit na blogu. Je mi to líto, ale myslím, že to chápete. ;) Až bude po zkouškách, tak Vám to vynahradím. :D
Tento týden je pro mě ten nejhorší, co jsem kdy měla. V úterý si ve třídě kluci házeli červenou temperou, hádejte, kdo to schytal! :D Samozřejmě že já! Byla jsem opravdu naštvaná, barvu jsem měla všude. Jak na riflích, tak i na mém oblíbeném tričku LONDON! Bohužel se ta barva nevyprala, tak bude mamka požadovat prašulky.
Naštěstí dneska jsem si udělala radost. Jelikož sme byly se školou v Praze, tak jsem si tam koupila knihu '' Žena v černém '' :D Opravdu jsem štastná! :)
Dneska čekejte jen dva články. Jak jsem psala, musím se učit. :/
Affs, doufám, že mě chápete a pochopíte, že nemohu moc obíhat.

Přeji krásný zbytek dne a možno i víkend. :)

Nová videa

17. dubna 2012 v 18:39 | Mia |  Ostatní
Máme tu další nová dvě videa! Nejprve záznam koncertu Florence + The Machine na festivalu Coachella, konkrétně písnička "What The Water Gave Me" a Emma je vidět průběžně skoro celou dobu v pozadí, ve své bundě s kožíškem. Druhé video je z nějaké čínské televize, která včera do svého pořadu zařadila část o Emmě a jejím příteli. Začíná to na 5:30, ale to jsou prakticky pouze fotky z koncertu Radiohead, ale potom na 6:25 je pár záběrů s Emmou z natáčení filmu "The Bling Ring" z minulé středy.


Video z únorové Lancôme Pre-BAFTA party!

16. dubna 2012 v 16:39 | Mia |  Ostatní
Lancômeworldwide zveřenilo nové video z hotelu Savoy v Londýně, v nemž, jak dávno víme, už 10. února 2012 hostila Emma s Lancômem Pre-BAFTA koktejlovou párty s tématem růží. Ve videu je Emma vidět od 0:57 do 1:35.

Vytvořena Galerie!

16. dubna 2012 v 15:49 | Mia |  Píši...
Zdravím! :)
Ještě jednou chci poděkovat za Vaše komentáře a návštěvnost. Jsem ráda, že tento blog alespoň někdo navštěvuje a vím, že není zbytečný. :D No, nebudu Vás nudit keci, který stejně nikoho nezajímají a vrátím se k nadpisu.
Jednou jsem se Vás ptala, jestli souhlasíte s vytvořením galerie pro tento blog. Jelikož většina souhlasila, tak sem se k tomu dokopala. Dneska jsem dokončila veškeré rubriky a tedkon jen stačí přidat starší a nové fotografie z tohoto blogu. :D Bude to fuška, ale doufám, že to bude pro Vás (i pro mě) lepší. ;)
Budu ráda, když se tam podíváte a napíšete k tomuto článku komentář, co si o tom myslíte.

Dneska doplním informace k filmografiím ;)
Em na koncertě Florence + The Machine

16. dubna 2012 v 15:29 | Mia |  Paparazzi
Na festivalu Coachella v Kalifornii byla Emma včera na koncertě úžasné britské kapely Florence + The Machine. V galerii si z něj můžete prohlédnout jednu její fotku, na níž je s Willem a Sophií Sumner na pódiu. Jak Em napsala na svůj twitter, bylo jí 22 přesně ve chvíli, kdy Florence zpívala písničku "What The Water Gave Me"! A jak se taky pochlubila, svoje narozeniny oslavila hostinou v Mac N' Cheese!
imagebam.com

Návštěvnost 9.4. 2012 - 15.4. 2012

16. dubna 2012 v 15:19 | Mia |  Návštěvnost
Čtvrtá návštěvnost tohoto blogu!
Jsem moc ráda, že chodíte na tento blog. Moc mě to těší. :)
Pondeli: 10
Utery: 24
Streda: 24
Ctvrtek: 11
Patek: 15
Sobota: 50
Nedele: 51

Celkem: 185
Děkuji všem za krásnou návštěvku a komentáře, které potěší. :)